2 Nisan 2011 Cumartesi

formamerhaba sevgili arkadaşlar, yeni sezon forma lansmanımız yüksel palas'ta gerçekleşti. sanat, spor ve siyaset camiasının tanınan yüzlerinin katıldığı etkinlikte, yeni sezon formalarımızın tanıtımlarının yanı sıra çeşitli aktiviteler ve konserler de düzenlendi. yeni sezon formalarımız tüm ipatingask camiasına hayırlı olsun.


2 yorum:

orta karar dedi ki...

Neden yazmıyorsun ?

orta karar dedi ki...

Simdi gördüğüm uzun yorumundan sonra, ben de düşündüm o sürelerde ne yaptım diye.. Zaman mekan kroki yol tarifi matematik kus uçuşu kus bakışı gibi yuksek astronomi mühendisliği bilgisi isteyen konularda, ben de anaokulu sıralarında yerini alması gereken insan olarak 2011 den günümüze gelirken, kurduğum bu cümleden daha uzun düşünmem gerekti.

Tam olarak hangi sehir ve hangi ruh halinde yazdığımı hatirlamamakla birlikte, takip ettigim insanlar müzisyenler bloggerlar pesine düştüysem ben de mutsuzluklar arasindayken yazmisimdir gibi düşündüm. Matematiğim kötüdür ama edebiyat yapabilir, sezilerimi kullanabilir ve tiyatral olmayan bı üslupla yazdığım metni inanarak oynayabilirim. Ve tabii uzatırım; şimdiki gibi

Nerede ne yapmaktasin bilmiyorum ama mutsuzluklar insan hallerine yeni başlıklar acıyorsa, güzel olabilir derdim. Bilmiyorum benzer haller icinde olduğumdan belki de, güzel olmasını diliyor da olabilirim.

Bu aksam, diyet münasebetiyle sekersiz içtiğim kahvenin yanında yediğim pastanın yavan lezzetinden daha gerçekçi ve güzel tadlar dilerim ben de sana çıkarttığın bardağın yanındaki sohpette..