23 Kasım 2009 Pazartesi

angelina jolie anketi

sevgili ipatingask okurları,

bildiğiniz ve oyladığınız üzere blogumuzda, angelina jolie'nin güzelliği hakkında bir anket yaptık. anket sonuçlandığında 34 okurumuz oy kullanmış. 34 okurumuz içinden 15 okurumuz (% 44) '' tanısanız özünde çok güzel bir insandır '' seçeneğini, 9 okurumuz (% 26) '' güzel '' seçeneğini, 7 okurumuz (%20) '' çirkin '' seçeneğini, 3 okurumuz yorum yok (%8) seçeneğini tıklamış.

evet gördüğünüz üzere okurlarımızın kafası güzel bir kısmı bu bayanı güzel bulurken, kendisini yakından tanıdığı aşikar olan, büyük bir kısım ise tanısak özünde güzel olduğunu söylemişlerdir. okurlarımızın aklı başında kesimi ise, hanımefendinin çirkin olduğu gerçeğinin farkında olduklarını göstermişlerdir. angelina jolie'nin bir çeşit mantar olduğunu düşünen kısıtlı sayıda okurumuz ise yorum yapmamayı tercih etmişlerdir.

şimdi siz sevgili okurlarımız kendisini güzel bulanlara neden salladığımı merak ediyorsunuz. açıklamama izin verin: bu bayan kocaman kafası ve kocaman dudaklarıyla korkutucu birisidir, ve birazdan sizlerle paylaşacağım fotoğrafta göreceğiniz makyajsız halini, bırakın karanlıkta ıssız bir sokakta görmeyi, gün ışığında taksim meydanında görmek bile, insanın arkasına bakmadan kaçması için yeterli bir sebeptir. bunun dışında kendisi bir aktris olarak da oldukça başarısızdır. şahsen kendisini girl, interrupted, hariç bir filmde beğenerek izlediğimi hatırlamıyorum. zaten bu filmde gösterdiği performans ödüllendirilmiş. bu ödülle yetinip köşesine çekileceğine beyaz perde de boy göstermeye devam etmiş ve Mr. & Mrs. Smith, wanted ( arsız ikincisinde de oynuyormuş ) gibi rezalet filmlerde rol almıştır. çocuk evlat edinmesine dair eleştirilerimi ise şimdilik kendime saklıyorum. yani kısaca hemen her açıdan çirkin olan bu kadına güzel demek, güiza'ya büyük topçu demekle aynı şeydir.

büyük şef hepinize angelina jolie ve güiza'sız günler nasip etsin.

1 yorum:

berkinho dedi ki...

http://images.teamsugar.com/files/users/1/11940/21_2007/Angelina%20without%20make-up.jpg